Drobečková navigace

Úvod > Pro rodiče a žáky > Aktuality > Naše základní škola se k pondělní stávce nepřipojí

Naše základní škola se k pondělní stávce nepřipojíDatum konání:
27.11.2023

Vážení rodiče a zákonní zástupci,

 

Naše základní škola bude příští pondělí 27. listopadu 2023 fungovat bez omezení, proto můžete své děti vyslat do školy jako obvykle. Ke stávce odborů se přímo nepřipojíme, neboť solidaritu s našimi spolupracovníky vyjádříme jiným způsobem.
    Víme, že zapojení se do stávky by přineslo problémy hlavně vám, zákonným zástupcům dětí, a proto jsme se rozhodli pro variantu nestávkovat. Vyhrazujeme si však právo říct žákům, proč na jiných školách stávkují a my ne. Dále žáky seznámíme s neutěšenou situací ve financování nepedagogického personálu školy, na který se dlouhodobě v našem resortu zapomíná. Věřím, že naše rozhodnutí chápete.

 

                                                      děkuji, Mgr. Jiří Kučera

                                                              ředitel školy