Úvod > O škole > Akce školy > Ze školního archivu - 3.díl

Ze školního archivu - 3.díl

Pokračování seriálu - Ze školního archivu

foto 1: učitelský sbor – školní rok 1959/1960 (foceno v ředitelně)
stojící zleva: Jitka Řeháková; Svatuše Šroubková; Václav Lapka
sedící zleva: Libuše Hrbková; Daniela Králová; Vladimír Žalud (ředitel); Věra Drábková-Macková; Marie Křivanová-Hájková

foto 1 (1959-60 učitelský sbor).jpg

foto 2: učitelský sbor – školní rok 1984/1985 (foceno před školou)
stojící zleva: Václav Kopřiva (ředitel); Zdena Holubová; Marie Lukášková; Jiřina Sailerová; Josef Maleček
sedící zleva: Miroslava Šubrtová (vychovatelka ŠD); Helena Charvátová; Jana Grafová (zástupkyně ředitele); Václava Fialová

foto 2 (1984-5 učitelský sbor).jpg

foto 3: absolventi z ročníku 9.A – školní rok 1961/1962 (foceno u zadního vchodu)
stojící v pozadí zleva: Růžena M.; Václav Ch.; Bohumila Š.; ?????; Jiřina P.; Ladislav K.; Marie K.
stojící vpředu zleva: Josef Č.; Marie S.; ?????; Marie N.; Josef Z.
sedící na židlích zleva: Božena J.; Vlasta Z.; Marie Š.; Alena ?; p. uč. Lidmila Brožová; Jaroslava J.; ? G.; Zdeňka H.; Eva H.
sedící na zemi zleva: Stanislav M.; Antonín S.; František J.; Antonín Č.; Jiří L.

foto 3 (1961-2, ročník 9A, p. uč. Brožová).jpg

foto 4: absolventi z ročníku 9.B – školní rok 1961/1962 (foceno u zadního vchodu)
stojící v pozadí zleva: Helena S.; Jiří H.; Jitka M.; Josef F.; Jaroslav K.; ?????; František P.; Jaroslava H.
stojící uprostřed zleva: Jiří B.; ?????; Bedřich R.; Vladimír K.; Milan S.; Zdeněk F.; Antonín M.; Karel C.; Ladislav B.
sedící zleva: Václava K.; Jana F.; Jana K.; ?????; p. uč. Josef Maleček; Marcela S.; Eva Č.; Zdeňka R.; Věra R.

foto 4 (1961-2, ročník 9B, p. uč. Maleček).jpg

foto 5: absolventi z 8. ročníku – školní rok 1984/1985 (foceno před školou)
stojící v pozadí zleva: Pavel T.; Čestmír K.; Jiří P.; ?????
stojící uprostřed zleva: p. uč. Helena Charvátová; Jiří Ch.; Pavel P.; Ladislav K.; Zdeněk L.; Libor M.; Richard D.
sedící zleva: Monika J.; Miroslava S.; Iva C.; Jitka K.; Jana Š.; Martina P.; Dana Č.; Dagmar P.

foto 5 (1984-5 absolventi).jpg

foto 6: absolventi z 8. ročníku a učitelským sborem – školní rok 1993/1994 (foceno na školním hřišti)
stojící v pozadí zleva: Josef Š.; Tomáš S.; Radek P.; Vlastimil L.; Pavlína J.; Jitka K.; Petra S.; Lucie H.; p. uč. Stanislav Kučera; p. uč. Marie Lukášková
stojící uprostřed zleva: p. uč. Pavel Cvešpr; p. uč. Marie Wagnerová; Kateřina S.; Jaroslava K.; Hana K.; Hana P.; Alena K.; Jan M.; Václav L.; p. uč. Helena Charvátová; p. uč. Hana Kačerová; p. uč. Ivana Vágnerová
sedící zleva: ředitel Josef Maleček; Radek Z.; Luboš Ch.; Milena Š.; Petr V.; Šárka K.; Petra M.; Petra Z.

foto 6 (1993-4 absolventi).jpg

foto 7: spartakiádní družstvo starších žáků 1980 (cvičení s kostí, foceno na sokolském hřišti)
sedící v pozadí zleva: Karel V.; Vilém Č.; Luboš Š.; Petr P.; Břetislav B.; Leoš V.; Evžen C.
sedící vpředu zleva: Milan J.; Miroslav K.; Petr S.; Martin N.; Jiří K.

foto 7 (1980 spartakiáda - mladší žáci).jpg

foto 8: sázení stromů 1975 (každý prvňáček sází strom – alej jeřabin před školou)
v pozadí: p. uč. Svatuše Šroubková; školník Antonín Černý; p. uč. Ladislav Tlustý a žák s lopatou Bořivoj S.
směrem k fotografovi: jde Vladimír V.
prvňáčci od předu: Martin P.; ?????; ?????; ?????; ?????; ?????; ?????

foto 8 (1975 každý prvňáček jeden strom) 1.jpg

foto 9: den pionýrů 1989 (na školním hřišti)
zleva: p. uč. Helena Charvátová; házející Jaromír T. (za ním ?????); Helena F.; ?????; ?????; ?????; ?????; Tomáš P. (za ním Vladimír J.); Pavel E.; Vlastimil F.

foto 9 (1989 den pionýrů) 21.jpg

foto 10: lyžařský výcvik 1994
tančící: Daniel S. a Lenka V.
sedící zleva: ?????; ?????; ?????; ?????; ?????; Milan G.; Antonín K.
„zmalovaný“: Michal K.

foto 10.jpg

Tímto vás všechny chci poprosit, pokud zjistíte nějaké chybné jméno, klidně se mi ozvěte na email kucera@zspanenskytynec.cz a ihned to opravíme (týká se to též i lidí na snímcích a přitom neuvedených).