Úvod > O škole > Akce školy > Jak se dělají audioknihy? To nám vysvětlil herec Ivan Lupták

Jak se dělají audioknihy? To nám vysvětlil herec Ivan Lupták

Datum konání:
20.3.2024
Ve středu 20. března strávili žáci 8. a 9. třídy dvě vyučovací hodiny ve společnosti divadelního, filmového a televizního herce Ivana Luptáka. Ten jim v rámci projektové výuky velmi poutavě přiblížil hereckou profesi. Hlavním cílem bylo seznámit děti s procesem vzniku audioknih. Tomuto oboru se Ivan Lupták úspěšně věnuje už několik let a má tak bohaté zkušenosti. Zajímavé určitě bylo, že si děti mohly prakticky vyzkoušet, co to obnáší. S překvapením jsme my přítomní zjistili, že Lucie Jančušková a Kilián V. Krucký mají nadání!
Na závěr herec zodpověděl několik zvídavých dotazů. Kromě několika darovaných audioknih obohatil pozorně naslouchající děti o poznání, že mají vždy jít za svým snem a udělat pro jeho splnění maximum.
Mgr. Taťana Kuhnová a žáci 8. a 9. třídy
audioknihy_01.jpg