Drobečková navigace

Úvod > Pro rodiče a žáky > Aktuality > Výuka v týdnu 15.11.-19.11.

Výuka v týdnu 15.11.-19.11.VÝUKA PŘÍŠTÍ TÝDEN 15. - 19. LISTOPADU
 
Vážení zákonní zástupci, vzhledem k tomu, že většina pedagogů naší ZŠ byla PCR-testem testována s negativním výsledkem bude příští týden výuka probíhat normálně ve škole. Všem žákům všech ročníků bude zajištěno prezenční vzdělávání. S tímto vyslovila souhlas i krajská hygienická stanice. Proto prosím pošlete své děti příští týden do školy, pokud samozřejmě nejsou v izolaci či karanténě. 
 
V pondělí 15.11. proběhne druhé kolo testování žáků.
 
Všichni ve škole doufáme, že další týden proběhne méně dramaticky než ten končící. Nemusíte mít zvláštní obavy o zdraví svých dětí (dodržujeme opatření, testují se i očkovaní pedagogové).
 
Děkuji vám za pochopení a vstřícnost v této nelehké době.
 
Mgr. Jiří Kučera, ředitel školy