Drobečková navigace

Úvod > Pro rodiče a žáky > Aktuality > Pravidla pro nadcházející schůzky

Pravidla pro nadcházející schůzkyRODIČOVSKÉ SCHŮZKY

 
Vážení zákonní zástupci, v úterý 23. listopadu proběhne v naší škole setkání rodičů s pedagogy, protože však máme třídní učitele 4. a 5. ročníku v izolaci, existuje ta možnost (a jistě jste již z jejich strany byli informováni), že schůzky ve 4. a 5. ročníku proběhnou o týden později.
 
Konzultace budou probíhat od 15:00 na I. stupni a od 15:30 na II. stupni. Vzhledem k tomu, že se bude jednat o osobní konzultace, nebude tedy vadit, když se někteří dostavíte i o něco později. Prosím vás však o dodržování hygienických nařízení platných ve škole (respirátor, dezinfekce, rozestupy).
 
Pokud existují z vaší strany obavy o zdraví, můžete si samozřejmě s pedagogy sjednat i schůzku prostřednictví platforem Teams, Skype či WhatsApp.
 
Všechny zákonné zástupce chci tímto ještě poprosit o dvě věci.
1. Prosím vás, odhlašujte včas obědy u vedoucí školní jídelny, opravdu není v této době jednoduché plánovat je dopředu.
2. Při návratu žáků po izolaci či karanténě nezapomínejte na potvrzení o prodělání nemoci respektive na potvrzení o negativním PCR-testu.
 
Děkuji vám,
Mgr. Jiří Kučera, ředitel školy.