Úvod > Pro rodiče a žáky > Aktuality > Aktuální informace k lyžařskému kurzu

Aktuální informace k lyžařskému kurzu

Lyžařský výcvikový kurz (LVK) 2021/2022 - ZŠ Panenský Týnec

Termín:  23.1 - 28.1.2022 (odjezd neděle odpoledne/příjezd pátek večer)
Částka: 4800 Kč (úhrada do 17.12.2021)
Platbu provádějte prosím převodem na účet školy - č. účtu 123-1109920227/0100 do textu příkazu uveďte LVK_jméno a příjmení žáka.
(v případě zrušení kurzu, nebo zdravotních důvodů potvrzených lékařem, se peníze za kurz vrací)

Ubytování: Hotel Pam Nové Město nad Jáchymovem
Skiareál: NápravaNeklidPlešivecKlínovec (dle aktuálních sněhových podmínek a úrovně dětí v lyžování)
Povinná výzbroj a výstroj: sjezdové lyže, sjezdové hole, sjezdové boty, helma, lyžařské brýle, vhodné lyžařské oblečení na sjezd (nepromokavá bunda, kalhoty, rukavice, kukla), vhodné lyžařské oblečení na běžecké lyžování (slabší rukavice- ne pletené, podzimní bundu, sportovní kalhoty, slabou čepici)

V případě půjčení lyží. Bude vyjednaná skupinová sleva v půjčovně. Více informací týden před odjezdem na kurz!
Předpokládaná cena za kompletní set (sjezdové lyže, hole, obuv, helma) je 1000-1500,- dle aktuálního ceníku.

V případě zájmu bude možná výuka snowboardu, ale jen jako doplňková aktivita. Hlavní cíl je naučit a prohloubit dovednosti sjezdového lyžování.

Běžecké lyžování na LVK bude probíhat. Zda máte svoje běžky a hole, tak si je vezměte. Pokud běžky nemáte, bude možnost půjčení zdarma od školy.
Zdravotní opatření:
V tuto chvíli mohou jet všichni očkovaní žáci nebo ti, kteří prodělali v posledních 180 dnech covid-19 a mají vystavený certifikát. Vzhledem k různým pravidlům pro ubytování, stravování a vleky, nelze využít PCR test. Pokud se situace jakkoliv změní, budeme vás informovat.

Kontakt: Filip Dohnal / dohnal@zspanenskytynec.cz  / 724892419