Naše škola byla pozvána na Olympiádu dětí a mládeže do Slaného pod vedením Mgr. Filipa Dohnala, Bc. Miroslavy Poděbradské a BcA. Radka Černého.
Druhý stupeň soutěžil ve volejbale (dívky), florbal (chlapci) a také Biatlon.
První stupeň soutěžil ve fotbale a vybíjené.
I přes náročné chvíle dokázali naši žáci hrát fair play a zachovat klidnou hlavu.
Děkujeme za pozvání a těšíme se na příště.
Panenský Týnec 166
439 05 Panenský Týnec