FOTOGRAFOVÁNÍ tříd a žáků bude v pátek 31.5.
Hvězdárna Slaný
Pasování prvňáčků na čtenáře
Exkurze do Terezína
Výlet prvňáčků do Královic
Techmania Plzeň

O škole
Naše škola má devět ročníků a člení se na první a druhý stupeň. První i druhý stupeň tvoří pouze samostatné třídy.
Školní družina má v současnosti dvě samostatná oddělení.

V budově školy se nachází školní jídelna a školní kuchyň pro přípravu teplých jídel. Služby školní jídelny využívá také široká veřejnost a MŠ Zichovec.
Škola má celkem 10 klasických učeben, z nichž 3 jsou odborné, dále pak knihovnu a 2 odpočinkové místnosti. V budově se navíc nachází žákovská a keramická dílna.

K dispozici máme Venkovní učebnu, kde si děti mohou vyzkoušet například Stezku bosou nohou či v korunách keřů.

Žáci prvního stupně mají výběr z několika zájmových kroužků. Po celý školní rok děti navštěvují různá představení v divadlech, zúčastňují se školních výletů, exkurzí a sportovních aktivit. Pro rodiče a veřejnost v obci je každoročně připraveno vystoupení žáků na Vánoční besídce v předvánočním čase. Každoročně pořádáme také Školní ples, jako rozloučení s devátou třídou.

ODKAZ NA BAKALÁŘE - klikni

V případě ztráty přístupových údajů na Bakaláře, nebo jakýchkoli dotazů,  kontaktujte Markétu Machillovou.