Aktuální zprávy

Oslavili jsme 80 let naší školní budovy a rozloučili jsme se se školním rokem
30.06.2017 15:18 |
Pasování našich malých čtenářů
22.06.2017 10:10 | V pondělí 19.června se naši prvňáčci dočkali Pasování na čtenáře, které se uskutečnilo na obecním úřadu a prostorách blízko chrámu. Malí čtenáři nejdříve plnili pohádkové úkoly a četli hádanky, a když ukázali, jak krásně se naučili číst, byli pasování rytířem Dobromyslem a Knihomolkou z lounské knihovny.To, jak si to děti užily, si můžete prohlédnout v následující fotogalerii.
Naši prvňáci si vyzkoušeli roli učitele
16.06.2017 09:50 | Naši prvňáci si chtěli vyzkoušet,jaké je to být učitelem. Proto si ve středu 14.června pozvali své kamarády ze školky a na jednu vyučovací hodinu se každý prvňák stal učitelem jednoho předškoláka. Děti pracovaly ve dvojicích, a jak to celé dopadlo? Můžete se podívat na několik fotek v následující fotogalerii.
POZVÁNKA na 80.výročí otevření Základní školy v Panenském Týnci
14.06.2017 22:14 | Základní škola Panenský Týnec srdečně zve své žáky, rodiče, příznivce, bývalé žáky i zaměstnance,samozřejmě také širokou veřejnost, na oslavu 80.výročí otevření naší školní budovy. 
Dopravní odpoledne ŠD
12.06.2017 20:26 | Již tradiční dopravní odpoledne se letos konalo ve středu 30.5. Za kostelem na návsi opět vzniklo dočasné dopravní hřiště s obchody, přechody, křižovatkami i kruhovým objezdem. Tentokrát rozděleni do dvou skupin, kdy jedna plnila různé úkoly v parku a odpovídala na otázky, zatímco druhá tyto poznatky prakticky využívala prakticky na koloběžkách. Všichni se vystřídali a odpoledne nám uteklo jako voda. Děkujeme SDH za uzavírku a dohled, taktéž za pomoc všem asistentkám. Za rok si to opět užijeme!
Pozvánka na setkání rodičů budoucích prvňáčků
08.06.2017 07:23 | Vážení rodiče budoucích školáků, srdečně vás zveme na setkání rodičů, kde se dozvíte všechny potřebné informace o prvním školním roce vašeho školáka. Věnujte, prosím, této pozvánce pozornost a těšíme se na vaši návštěvu.
Navštívili jsme muzeum v Mostě
08.06.2017 07:12 | U příležitosti Dne dětí se žáci 1.,2. a 3. třídy vypravili do Oblastního muzea v Mostě.  Program byl opravdu bohatý: prohlídka expozice muzea ve skupinách s výkladem, dílnička, kde si žáci vymalovali vytvořený sádrový odlitek, pobyt ve venkovním areálu muzea s posvačením v přírodě a na závěr hra "Malý muzejník", kdy děti v přilehlé zahradě hledaly ukryté malé muzejní předměty a sestavily z nich vlastní muzeum.Největší zájem při prohlídce projevili žáci o vycpaná  zvířata z ekosystému les, ale
Velká ekologická hra ke Dni Země
24.05.2017 08:36 | Den Země jsme již poněkolikáté oslavili celoškolní ekologickou hrou. Projektový den pro všechny žáky připravil mnoho úkolů týkajících se ekologie, recyklace odpadů apod.  
Velká ekologická hra ke Dni Země
24.05.2017 08:36 | Den Země jsme již poněkolikáté oslavili celoškolní ekologickou hrou. Projektový den pro všechny žáky připravil mnoho úkolů týkajících se ekologie, recyklace odpadů apod.  
Týden angličtiny s rodilým mluvčím? Proč ne?
18.05.2017 09:59 | Angličtina s Matthewem Jak ztratit zábrany mluvit cizím jazykem? Jak se zbavit strachu, že se nedomluvím? Nejlepší způsob je prostě skočit do vody a plavat. Tuto cestu zvolili i žáci naší školy. Čtyřicet dětí využilo možnost strávit tři hodiny denně po dobu jednoho týdne s rodilým mluvčím. Tím byl Američan z Jižní Karolíny Matthew Lee. Matt rozptýlil obavy dětí hned první den. Velmi přirozeně a rychle s nimi navázal kontakt. S velikou energií, zápalem a nasazením pomohl dětem rozvíjet slovní
1 2 3 4 5 6

 

NAHORU TISK

 Stránky byly vytvořeny v rámci
projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
Realizátor projektu